Sinds 1920, een echte voetbalclub

Laposta

Nieuwsbrief Eilermark.....

Om alle leden te informeren hebben we een nieuwsbrief in het leven geroepen die we in maart voor het eerst verzonden hebben aan onze leden voor zover de e-mailadressen bekend zijn. Om zoveel mogelijk leden te bereiken willen we u vragen zich hiervoor aan te melden voor zover dat nog niet gedaan is.

In de eerste nieuwsbrief hebben we onder andere de berichtgeving over het coronavirus met betrekking tot onze club GVV Eilermark gedeeld. Ook kunnen we u regelmatig op de hoogte houden van activiteiten zoals het komende 100 jarige jubileum en andere informatie.

Heeft u hem niet ontvangen dan kunt u zich aanmelden middels onderstaande link. Hierop ontvangt u een mail op het door u opgegeven e-mailadres met een bevestigingslink. Aanmelden via: Link aanmelding nieuwsbrief

 

 

Facebook